Duket e pabesueshme, por kjo është shenja më romantike e zodiakut

0
64
Gjigandi

Kur romanca dhe horoskopi gjenden në të njëjtën fjali, pason lemza e atyre që janë të lindur në shenjat e Peshkut dhe Gaforres.

Mirëpo, çfarë do të ndodhë nëse jeni të lindur në të dyja këto shenja, dhe, pos asaj që janë më të ndjeshmit, nuk janë më romantikët?

Kjo edhe nuk ka aq kuptim, mirëpo, fatkeqësisht është e vërtetë, transmeton Telegrafi.

Më romantikët janë ata, të cilët janë të lindur në shenjën e Luanit.

Edhe pse gëzojnë famën për egocentrikë të rëndë por edhe për aventuristë, Luanët janë persona zemra e të cilëve është e mbushur plot me dashuri për të tjerët.

Ata thjesht adhurojnë njerëzit e tjerë dhe janë të gatshëm të japin çdo gjë nga vetja në mënyrë që personi të cilin e duan të ndihet i dashuruar.

Janë jashtëzakonisht të kujdesshëm, ju dëgjojnë edhe mendojnë t’jua plotësojnë edhe dëshirat më të çmendura.

Luanët janë posaçërisht shenjë besnike e horoskopit dhe derisa të mos i tradhtoni apo zhgënjeni, do t’ju mbulojnë me besnikërinë dhe dashurinë e tyre.

Ata gjithashtu janë miq të shkëlqyeshëm të cilët maksimalisht do t’i përkushtohen miqësisë njësoj si edhe dashurisë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu