Djali i Gjikos adhurues i “flaktë” i babait, ky është reagimin që bën kur dëgjon “Coco Jumbo”

0
49
blank
Gjigandi

Gjiko dhe Elita janë një nga çiftet më të komentuara në mediat rozë.

Dyshja u bën prindër të një djali në muajin shkurt të këtij viti, të cilit ia lanë emrin Zëri.

Djali simpatik i çiftit tashmë nuk është i panjohur për publikun pasi që ata shumë shpesh sjellin imazhe dhe video të tij në rrjetet sociale.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Djali bObit vet 🤣❤️ O Sole mio vs Coco jumbo 🔥

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on Nov 13, 2019 at 4:47am PST

Këtë herë këtë e ka bërë reperi i cili nëpërmjet një videoje të këndshme ka treguar reagimin që bën Zëri kur ai i këndon një këngë në gjuhën italiane dhe të këngës së tij të fundit “Coco Jumbo.

Reagimi i djalit të tij është i ëmbël, e që mori shumë komente pozitive edhe nga ndjekësit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu