18.5 C
Tirana
E diel, 29 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Babait

Etiketim: babait

Beatrix Ramosaj i bën një dedikim emocional babait të ndjerë me rastin e ditëlindjes: Na mungon ç…

Beatrix Ramosaj i bën një dedikim emocional babait të ndjerë me...

0
Beatrix Ramosaj prej disa muajsh ka qenë një nga personazhet e shoëbizit më të komentuar, por ditëve të fundit bëri një pushim nga rrjetet...
Getinjo dhe Mozzik publikojnë një fotografi të babait të tyre kur merrej me muzikë: La ëndrrën e …

Getinjo dhe Mozzik publikojnë një fotografi të babait të tyre kur...

0
Dy vëllezërit, Mozzik dhe Getinjo, e filluan në moshë relativisht të hershme rrugëtimin e tyre në muzikën rap.Me kalimin e kohës, ata arritën që...

PSD tha se e ndërtoi çeshme me emrin e babait në...

0
Zyrtarë të Partisë Socialdemokrate e akuzuan sot këshilltarin e kreut të Kuvendit, Ilir Kërçelin, për ndërtimin e një çeshmeje me emrin e babait të...

Urimi i Adelina Thaçit me rastin e ditëlindjes së babait të...

0
Adelina e ka uruar publikisht babain e saj. Humoristi i njohur shqiptar, Rasim Thaçi- Cima, sot feston ditëlindjen e tij të 71-të. Urimet e shumta për...

Kunati tregon vetëvrasjen e babait të Blerta dhe Anisa Josifit: Sëmundja...

0
Ngjarja tragjike e ndodhur në kombinat në familjen Josifi, është qendra e vëmendjes në opinionin publik por edhe atë shoqëror. Vetëflijimi i Zhaneta dhe...

Vetëflijimi për ringjallje, Dragoti: Në mungesë të babait, nëna figurë autoritare,...

0
Në intervistë për Ora News, profesori Edmond Dragoti komentoi ngjarjen e rëndë të kombinatit, ku u vetëflijuan nënë e bijë. Ai tha se ky akt...

‘E kam ndjerë mungesën e babait në shtëpi’, Graciano Tagani tregon...

0
Në rubrikën Trotuar në “E Diell” këtë të diel u diskutua për “mamatë single”. Si një fëmijë i rritur me prindër të divorcuar, balerini...

McGregor reagon pas vdekjes së babait të Khabibit

0
Babai i Khabib Nurmagomedov vdiq sot pasi ishte i infektuar me koronavirus. E për këtë ka reaguar edhe Conor McGregor. “Humbja e një babai, një trajneri...

“Jam krenar që kam një vajzë si ti!”/ Mesazhi i babait...

0
Këtë mbrëmje rrugëtimit të programit “Dua të të bëj të lumtur” i erdhi fundi duke ulur siparin e sezonit të katërt dhe duke na...

Befason McGregor: Khabib gënjeu për infektimin e babait

0
Edhe pse i tërhequr nga sporti, Conor McGregor vazhdon të bëjë lajm me deklaratat e tij, sidomos kur ato prekin kampionin e botës në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS