Diellza Kolgeci ndan një imazh të vajzës gjashtë muajshe

0
58
Gjigandi

Diellza Kolgeci muajin prill solli në jetë vajzën e saj.

Diellza Kolgeci dhe Fisnik Rugova gjashtë muaj më parë u bënë prindër për të parën herë me lindjen e vajzës së tyre të cilën e pagëzuan me emrin Helena.

Pasi vajza ka mbushur gjysmë viti, modelja shqiptare ka ndarë një imazh të saj ku zbuloi portretin e plotë të bijës.

Helena duket si një engjëll i vërtetë në foton e ndarë, dhe e ëma ia kishte bashkëngjitur edhe një figurë të balerinës. 

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu