27.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Gjashte

Etiketim: gjashte

Hysajt iu deshën 188 ndeshje e gjashtë vjet për ta shënuar...

0
Iu desh të priste 188 ndeshje e gjashtë vjet në Serie A për të shënuar golin e tij të parë, që në fakt rezultoi...

Koronavirusi në Shqipëri, gjashtë të vdekur dhe 67 raste të reja

0
Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se edhe 6 persona të tjerë kanë ndërruar jetë nga koronavirusi. Ndërkohë, gjatë 24 orëve të fundit...

Zaho feston ditëlindjen e gjashtë, vajza e Lindës publikon foton e...

0
Dita e sotme është e veçantë në familjen e kryeministrit Edi Rama, pasi djali i tij i vogël Zaho feston ditëlindjen. Vogëlushi Zaho mbush...

E hedh smartfonin në oqean dhe pas gjashtë ditëve punon përsëri

0
Një marinar që hodhi iPhone e tij në oqean e gjeti atë ende duke punuar gjashtë ditë më vonë. Ben Schofield hodhi iPhone kur punonte...

Këto janë gjashtë llojet e identifikuara të koronavirusit dhe simptomat

0
Të dhënat nga një aplikacion për përcjelljen e simptomave i ndihmuan studiuesit britanikë që të zbulojnë gjashtë lloje të COVID-19. Gjetjet tani...

Gjashtë veprime të cilat do t’jua shpëtojnë jetën: Kështu ndalet vetura...

0
Fatmirësisht, dështimi i frenave vërtet ndodh rrallë, mirëpo kurrë si dihet Pra, qoftë larg nesh, ekziston mundësia që, madje edhe në veturat e shtrenjta, të...

Njerëzit mund të jenë imun vetëm gjashtë muaj pas shërimit nga...

0
Autoriteti i lartë shëndetësor i Suedisë thotë se njerëzit që kanë pasur coronavirusin ka të ngjarë të jenë imunë të paktën gjashtë muaj pasi...

Gjashtë ushqime që ju mbajnë të hidratuar gjatë verës

0
Dehidratimi është një nga “vuajtjet” verore më shumë se të zakonshme, që thuajse e përjetojmë të gjithë këtë periudhë! Temperaturat më të larta se mesatarja...

Gjashtë raste të reja me koronavirus dhe 40 të shëruar në...

0
Në zonat e banuara me serbë në Kosovë janë regjistruar gjashtë raste të reja me koronavirus dhe 40 të shëruar, njoftoi sot specialisti i...

Vetëm gjashtë muaj pas lindjes, modelja i tregon thuajse të gjitha

0
Si një ambasadore e linjës Savage x Fenty ajo ka realizuar disa fotografi gjatë izolimit për shkak të panemisë koronavirus. Dhe Christina Milian së fundi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS