Zaho feston ditëlindjen e gjashtë, vajza e Lindës publikon foton e veçantë: Dashuri…

0
Gjigandi

Dita e sotme është e veçantë në familjen e kryeministrit Edi Rama, pasi djali i tij i vogël Zaho feston ditëlindjen.

Vogëlushi Zaho mbush gjashtë vjeç dhe urimin e parë publik ia ka bërë motra e tij Rea.

Ajo ka postuar në Instagram një foto ku shihet bashkë me Zahon në një fushë duke vrapuar dhe e ka shoqëruar me një mesazh shumë domethënës.

“Ju jeni shpirti i shpirtit të universit dhe emri juaj është Dashuri. Zaho 6”, shkruan Rea krahas fotos.

Ndërkohë në orët në vijim, pritet urimi i kryeministrit Rama apo edhe i djalit të tij më të madh Gregu.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu