Vodhën para në një banesë, arrestohet 35 vjeçari në Vlorë, në kërkim bashkëpunëtori

0
Gjigandi

Policia e Vlorës ka ndaluar 35-vjeçarin e shpallur në kërkim pasi në bashkëpunimin me një 28-vjeçar kanë grabitur një shumë parash dhe një telefon në banesën e një shtetaseje.

Pas identifikimit, theksohet se 35-vjeçari është ndaluar, ndërsa vijon puna për kapjen e 28-vjeçarit.

Ndërkohë një tjetër ngjarje është raportuar në Vlorë. Një 46-vjeçar banues në Vlorë, është proceduar penalisht, pasi ndaj tij ka bërë kallëzim një qytetare. Sipas gruas, 46-vjeçari  e ka kanosur atë me sëpatë. Ngjarja sipas Policisë së Vlorës ka ndodhur për motive të dobëta. Sakaq materialet materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

 

p.k\dita

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu