fbpx
28 C
Tirana
E mërkurë, 15 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Dashuri

Etiketim: dashuri

Yjet premtojnë ndryshime të mëdha/ Dy shenjat e horoskopit që do...

0
Yjet premtojnë ndryshime të mëdha në jetën sentimentale, për 2 shenja të horoskopit. Shigjetari Tani për tani, Shigjetari do të ndihet i sigurt dhe i pjekur...

Dëshironi një person romantik në krah? Njihuni me shenjat që dinë...

0
Disa njerëz duket se kanë si dhuratë natyrale, të shprehurit e dashurisë, tregojnë ndjenjat e tyre në mënyrë spontane dhe gjithmonë dinë çfarë të...

Fat në dashuri dhe plane/ Si do jetë java që po...

0
Astrologët parashikojnë një javë të mbarë për shenjat e horoskopit që vijojnë si më poshtë duke filluar nga data 6 deri më 12 korrik. Binjakët Planeti...

Genta me shumë dashuri shikon të dashurin e saj

0
Genta ‘shkrihet’ duke e shikuar të dashurin e saj. Këngëtarja e njohur   vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes që nga moment kur ka bërë publike...

Burgoset ish i dashuri i këngëtares së vetëvrarë për shantazh me...

0
Ish i dashuri i këngëtares së njohur koreano-jugore Goo Hara është burgosur dje për shantazh me videot intime që besohet se e çuan drejt...

Shenjat me fatin më të madh në dashuri

0
Gaforrja  Në çështjet e dashurisë, gaforret kanë tendencë të vendosin të gjitha vezët e tyre në një shportë dhe ky nuk është faji i...

Cfare Nese I Gjithe Akulli Ne Planet SHKRIHET ? |Fakte Interesante

0
Cfare Nese I Gjithe Akulli Ne Planet SHKRIHET ? |Fakte Interesante

Shenjat më të zjarrta në dashuri këtë fundjavë, zbulojini

0
Astrologët thonë se për këtë fundjavë, katër shenja janë më me fat në dashuri. Demi Nuk është e zakonshme nga ana jote të përdoresh aparatin fotografik...

Ish i dashuri flet për lidhjen e nxehtë me Melania Trumpin,...

0
Kanë dalë në dritë detaje të reja në lidhje me jetën e Melania Trump, para se ajo të njihej me presidentin e Amerikës. Një ish-i...

E ka sikur djalë, por në fakt është i dashuri i...

0
Aktorja e njohur angleze, Kate Beckinsale është parë në Los Angelos me të dashurin e saj, Goody Grace. Dyshja duket se po kalojnë çaste të...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS