32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Boksi

Etiketim: boksi

Shkolla kthehet në arenë boksi në Korçë, dy nxënës përfundojnë në...

0
Njoftimi i policisë:Korçë/Informacion paraprakMesditën e sotme, jemi njoftuar se në lagjen nr. 17, Korçë, në ambientet e një shkolle të mesme, janë përfshirë në...

Defekti në automjet, shkrumbon ‘Benz’-in në By-passin e Fierit

0
Një automjet është përfshirë nga flakët dhe më pas është shkrumbuar sot në By-passin e Fierit. Ngjarja ndodhi në afërsi të fshatit Shtyllas. Mësohet...

Zaho feston ditëlindjen e gjashtë, vajza e Lindës publikon foton e...

0
Dita e sotme është e veçantë në familjen e kryeministrit Edi Rama, pasi djali i tij i vogël Zaho feston ditëlindjen. Vogëlushi Zaho mbush...

‘Po ju drejtohem si mjek, si vëlla, si shqiptar…’, mjeku Tritan...

0
Mjeku i njohur infeksionist Tritan Kalo vijon që të jetë mjaft aktiv në rrjetet e tij sociale, ku iu kërkon qytetarëve që të jenë...

Merr flakë një makinë në hyrje të tunelit të Elbasanit

0
Një makinë është përfshirë nga flakët në hyrje të tunelit të rrugës Elbasan-Tiranë. Për fat të mirë nuk ka të lënduar, pasi personat që...

Detaje nga dëbimi i iranianit, “VOA”: Tentoi të rekrutonte disa anëtarë...

0
Një iranian me nënshtetësi italiane, Dabiel Kassrae, u dëbua sot nga Shqipëria drejt Italisë, pas një urdhëri të firmosur nga ministri i Brendshëm Sandër...

Pacientët me koronavirus në Reanimacion? QSUT: S’ janë transferuar. Ja si...

0
QSUT ka reaguar për pacientët me COVID-19 në Shërbimin e Anestezi Reanimacionit duke deklaruar se në asnjë rast nuk janë transferuar nga Infektivi...

Rama mesazh për qytetarët: Ju lutem vendosni maskën!

0
Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm me anë të një foto ka dashur të japë një mesazh për qytetarët shqiptarë në këto ditë pandemie,...

Shkëmbehen titullarët, lëvizje në Drejtoritë e Policisë Lezhë e Kukës

0
Lëvizje në Drejtoritë Vendore të Policisë së Lezhës dhe Kukësit. Duke iu referuar burimeve nga policia, Drejtori i Policisë së Lezhës shkon në Kukës...

Pozitiv bashkëshorti i një prej punonjësve, mbyllet shërbimi Adisa në Fier

0
Është mbyllur prej mesditës së djeshme shërbimi i ADISA-s në Fier. Shkak për mbylljen është bërë konfirmimi i një rasti me Covid-19 të një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS