Demi Rose ia vë ‘flakën’ rrjetit me këto foto

0
41
blank
Gjigandi

Demi Rose ka ndarë me ndjekësit disa imazhe të reja në rrjete sociale, në të cilat u shfaq shumë provokuese.

Modelja bëri që të gjithë ta kthejnë kokën nga ajo teksa ishte veshur me një palë sytjena të vogla të cilat cilat mezi ia mbulonin gjoksin.

Me këto imazhe ajo ka mahnitur ndjekësit, gjersa ka bërë që të pëlqehet dhe komentohet pa fund.

Paraqitjet e tilla nga Demi Rose janë bërë pothuajse rutinë për ndjekësit e saj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu