“Dasma e përgjakshme”, Rita në të brendshme pasi zhveshi kostumin e “Halloween”

0
46
Gjigandi

Rita Ora edhe këtë vit vendosi të dukej shumë e veçantë për festën e “Halloween”.

Pasi vitin e kaluar u shndërrua më Post Malone, kësaj radhe ajo vendosi të bëhei një nuse e frikshme.

Këngëtarja publikoi disa fotografi, në të cilat u shfaq e veshur me një fustan nusërie të dekoruar me elemente të frikshme.

Pasi hoqi këtë fustan, ajo publikoi fotografi, ku shfaqet e veshur në të brendshme prej rrjete dhe dukej si personazh i filmave horror.

Edhe ky transformim i saj është pëlqyer nga fansat e këngëtares.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

And the after party was great. Cheers yeah thanks for asking. 📸 @ronanpark

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on Nov 1, 2019 at 3:17pm PDT

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu