Dafina Zeqiri së shpejti me një bashkëpunim ndërkombëtar

0
65
blank
Gjigandi

Dafina Zeqiri nuk njeh pandemi.

Dafina Zeqiri me anë të një postimi të bërë në rrjetin social Instagram minuta më parë lë të kuptohej se në horizont është një tjetër bashkëpunim.

Në imazhin e ndarë nga këngëtarja shihet Hamza një reper nga Belgjika dhe producenti OzTouch, me të cilët pritet të punohet në këngën e radhës.

Duffy stili i të cilës përshtatet mjaft me reperin belg krah fotografisë ka lënë këtë shkrim “Duke gatuar shumëçka”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mucho-mucho Sauce 😏 cooking

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on Apr 28, 2020 at 1:59am PDT

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu