Dafina dhe Tafili publikojnë të ripërpunuar këngën “Mos u largo”

0
100
Gjigandi

Çifti i njohur e kanë publikuar këngën e tyre të përbashkët.

Sot me rastin e ditëlindjes së Tafil Kurtishit, bashkëshortja e tij Dafina Dauti i ka bërë urimin më të veçantë.

Por, befasia nuk mbaron me kaq. Sonte si dhuratë, Dafina në Youtube ka hedhur këngën e re në bashkëpunim me Tafilin që quhet “Mos u largo”.

Lexo edhe:  Moderatori i njohur tregon pse nuk e mban unazen e marteses

Në fakt, bëhet fjalë për ripërpunimin e këngës së Bujar Qamilit.

“Mos u largo” u finalizua edhe me klip nga XL Films dhe dyshja e kanë interpretuar në formën më të mirë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu