Blogerja e njohur shijon diellin në jaht, super seksi duke pozuar topless

0
Gjigandi

Bukuroshja e ‘Love Island’, Molly Mae duket se po punon dhe njëkohësisht po pushon në ishujt Barbados. Ajo shfaqet topless ndërkohë qëshijon rrezet e diellit dhe e vetmja gjë që ka veshur janë një palë tanga të vogla të bardha.

Bjondja seksi shihet në foto në një jaht, duke mbuluar gjoksin vetëm me duar ndërkohë që është duke punuar edhe për foto-sesionin në bordin e jahtit.

Në sy bien linjat e saj seksi ndërkohë që pozon. Vihet re gjithashtu edhe mungesa e të dashurit të saj, Tommy Fury dhe këto foto janë edhe për t’i treguar atij se çfarë ka humbur këtë fundjavë.

Image

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu