24.5 C
Tirana
E hënë, 8 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Blogerja

Etiketim: Blogerja

Blogerja ruse shpërthen në lot pasi Instagrami do të ndalohet në Rusi me vendim të Vladimir Putinit

Blogerja ruse shpërthen në lot pasi Instagrami do të ndalohet në...

0
Një blogere ruse shpërtheu në lot për vendimin e Vladimir Putin për të bllokuar Instagramin në vend nga e hëna (14 mars).Gjigandi i rrjeteve...

Kishte mbetur e izoluar në Bali nga pandemia, blogerja ndërron jetë...

0
Blogerja ruse Anastasia Tropitsel ka ndërruar jetë për shkak të një aksidenti me motor në Bali. Si pasojë e aksidentit, Anastasia ka pësuar dëmtime...

Blogerja e njohur përlot rrjetin: Më pyesin çdo ditë kur do...

0
Blogerja e njohur për videot e makjazhit dhe kujdesit për lëkurën e flokët, Farah Dhukai ka përlotur rrjetin me videon e saj të fundit...

Blogerja e njohur shijon diellin në jaht, super seksi duke pozuar...

0
Bukuroshja e ‘Love Island’, Molly Mae duket se po punon dhe njëkohësisht po pushon në ishujt Barbados. Ajo shfaqet topless ndërkohë qëshijon rrezet e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS