Besi pozon krah Xhensilës, thotë se këngëtajra po merr bukurinë nga ai

0
23
blank
Gjigandi

Besi dhe Xhensila shkëlqejnë pranë njëri-tjetrit.

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj kanë ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën shfaqen në veturë.

Dyshja dukeshin për mrekulli pranë njëri-tjetrit, ndërsa aktori thotë Xhensila se ka filluar ta marrë bukurinë nga ai.

“Osht i vertet ai llafi qe nje cift fillojn e marrin nga njoni tjetri, ja pra pse eshte zbukuru edhe mrs.Kallaku  @xhensilamyrtezaj“, ka shkruar ai.

Për ndryshe, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë prindër të një vajze, të cilën e kanë pagëzuar Ajka.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu