Besi i bën Xhensilës befasinë e veçantë në shtëpi

0
21
blank
Gjigandi

Si gjithë të tjerët, edhe Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj tash e dy muaj janë vetizoluar në shtëpi.

Meqenëse gjatë gjithë kohës të dy ishin të angazhuar në profesionet e tyre, nuk kishin shumë kohë t’i përkushtohen familjes.

Tani, Besi dhe Xhesila po shijojnë kohën pranë njëri-tjetrit bashkë me vogëlushen e tyre, Ajkën.

Edhe pse në karantinë , aktori vendosi ta befasojë gruan, ai përgatiti darkë romantike në oborrin e shtëpisë.

Këngëtarja ishte e lumtur për befasinë, andaj përmes disa videove ka sjellë pamje për fansat, ku nuk munguan qirinjtë dhe një arush i vogël.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu