26.5 C
Tirana
E hënë, 16 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Befasinë

Etiketim: befasinë

Gjiko i bën befasinë e ëmbël Elitës

0
Gjiko tregoi anën romantike me veprimin e fundit. Një prej çifteve më të përfolura të shoubizit janë edhe Elita Rudi dhe Gjiko. Dyshja ka pak kohë...

Renee i ka bërë befasinë e këndshme Erës për ditëlindje, publikohen...

0
Janë publikuar foto nga festa e ditëlindjes së Era Istrefit. Së fundmi këngëtarja Era Istrefi e ka festuar ditëlindjen. E sot motra e saj Nora ka...

Genci me pushime në Durrës, zbulon befasinë për adhuruesit

0
Në mungesë të koncerteve dhe mbrëmjeve muzikore, estrada filloj pushimet në bregdetin shqiptarë. Edhe artisti i njohur, Genc Prelvukaj këtë vikend ka vendosur ta kaloj...

Bashkëshortja i bën befasinë më të bukur Getit për ditëlindje

0
Marina e befasoi në mënyrën më të mirë Getin. Reperi i njohur shqiptar, Getoar Selimi sot ka festë, kjo ngase me këtë datë ai mbushi...

Besi i bën Xhensilës befasinë e veçantë në shtëpi

0
Si gjithë të tjerët, edhe Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj tash e dy muaj janë vetizoluar në shtëpi. Meqenëse gjatë gjithë kohës të dy ishin...

Maluma i bën befasinë më të bukur vogëlushes në spitalin e...

0
Maluma përloti të gjithë me veprimin e fundit. Maluma është emër shumë i suksesshëm në Industrinë e muzikës, këngët e të cilit kapin shifra të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS