Bashkë në drekën e Bajramit, familja Fejzullahu plot hare

0
Gjigandi

Ermal Fejzullahu ka uruar të gjithë për festën e Bajramit me një foto familjare.

Bashkë me prindërit, gruan dhe fëmijët, Ermali ka uruar nga familja festën e Bajramit.

Si një djalë dhe prindër i devotshëm, këngëtari i njohur ka uruar shëndet e begati në familjet .

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu