22.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Drekën

Etiketim: drekën

Bashkë në drekën e Bajramit, familja Fejzullahu plot hare

0
Ermal Fejzullahu ka uruar të gjithë për festën e Bajramit me një foto familjare. Bashkë me prindërit, gruan dhe fëmijët, Ermali ka uruar nga familja...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS