23.5 C
Tirana
E premte, 20 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bajramit

Etiketim: Bajramit

​Falja e namazit të Fiter Bajramit bëhet në sheshin e Tiranës

0
Sheshi "Skënderbej", në Tiranë është mbushur mëngjesin e sotëm nga mijëra besimtarë myslimanë, ku u organizua ceremonia e faljes së namazit të Fiter Bajramit...

Kryetari i Komunitetit Mysliman të Shqipërisë uron Fitër Bajramit: Kemi trashëguar...

0
Mijëra besimtarë myslimanë falën sot namazin e Fitër Bajramit në sheshin "Skënderbej" në Tiranë dhe mijëra të tjerë në sheshet kryesore të çdo qyteti...

Fjala uron festën e Fitër Bajramit

0
Të nderuar qytetarë të besimit Islam,Kemi kënaqësinë të ju urojmë festën e Fitër Bajramit, festë kjo që na bashkon, gëzon dhe tregon se në...
Capital T uron festën e Bajramit me një fotografi me Halil Kastratin

Capital T uron festën e Bajramit me një fotografi me Halil...

0
Sot (e hënë) në mbarë botën kremtohet Festa e Fitër Bajramit.Myslimanë të shumtë nga anë e kënd bota kanë përmbyllur suksesshëm një muaj të...

Nesër dita e Fiter Bajramit, KMSH ka një njoftim të rëndësishëm...

0
Komuniteti Mysliman i Shqipërisë njofton të gjithë besimtarët se programi i plotë i Fitër Bajramit, i cili do të falet nesër më 02 maj...

Disa Fakte interesante rreth Fitër Bajramit

0
Disa Fakte interesante rreth Fitër Bajramit

“Vij me gjysmë shpirti”, Ramë Lahaj emocionon me fjalët në urimin...

0
Ramë Lahaj ka shkuar për ta vizituar nënën mirëpo duke ruajtur distancën e me maskë në fytyrë. Tenori shqiptar me famë ndërkombëtare, Ramë Lahaj, e...

Festa e Bajramit në shtëpinë e Morena Tarakut, publikon video duke...

0
Morena Taraku duket joshëse teksa kërcen përpara një numri të madh ndjekësish. Modelja dhe këngëtarja, Morena Taraku, festën e Bajramit si duket e ka pritur...

Bashkë në drekën e Bajramit, familja Fejzullahu plot hare

0
Ermal Fejzullahu ka uruar të gjithë për festën e Bajramit me një foto familjare. Bashkë me prindërit, gruan dhe fëmijët, Ermali ka uruar nga familja...

Gëzimet e Bajramit, ndjenjat dhe meditimet

0
Festat, sipas natyrës dhe kuptimit të tyre, pos gëzimeve fizike, shpirtërore dhe ngazëllimeve, bartin porosi të ndjenjave dhe meditimeve intensive për të kaluarën, të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS