Ana Kabashi, një bionde atraktive

0
56
Gjigandi

Ana Kabashi ka bërë një ndryshim në dukjen e saj duke u shndërruar në bionde.

Këngëtarja, e cila njihet për format e saj mbresëlënëse, duket për mrekulli pas këtij transformimi saqë ka marrë komplimente të shumta.

Ajo i ka publikuar disa fotografi dhe video në rrjetet sociale duke vënë në plan të parë ndryshimin dhe dukjen e re.

Në përshkrimin e njërës prej fotografive të publikuara, Ana i ka paralajmëruar fansat e saj se është duke realizuar diçka të re.

Ndryshe, “Ami lekt” është një prej realizimeve më të fundit muzikore të këngëtares që u lansua me videoklip kah fundi i muajit shtator, ndërsa bukuroshja erdhi në poza ngacmuese.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Stay tuned… @zanfine_atelie 🍒 #makeuplife #newpictures #newera #newmusic

A post shared by ANA KABASHI (@annakabashi) on Nov 3, 2019 at 11:55am PST

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu