34.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bionde

Etiketim: bionde

Kim Kardashian merr vëmendje me flokët e gjata bionde dhe veshjen e thjeshtë teksa shihet në Los …

Kim Kardashian merr vëmendje me flokët e gjata bionde dhe veshjen...

0
Kim Kardashian bëri një pushim nga pamjet e saj më magjepsëse dhe elegante të dielën (15 maj) kur u pa teksa ndalonte në një...
Kim Kardashian shndërrohet në bionde dhe shfaqet me veshjen e Marilyn Monroe në “Met Gala 2022” -…

Kim Kardashian shndërrohet në bionde dhe shfaqet me veshjen e Marilyn...

0
Kim Kardashian i është përkushtuar në maksimum pamjes së saj në Met Gala.Në eventin e vitit 2022 të hënën (2 maj), ylli televiziv shkëlqeu...
Fjolla Morina rikthehet sërish në bionde

Fjolla Morina rikthehet sërish në bionde

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, vazhdon të jetë një nga yjet e showbizit më të komentuar në rrjete sociale.Ajo vetëm në Instagram numëron...
Eiza Gonzalez befason me ndryshimin, bëhet bionde për premierën e “The Ambulance”

Eiza Gonzalez befason me ndryshimin, bëhet bionde për premierën e “The...

0
Eiza Gonzalez tregoi një pamje të re të guximshme teksa mbërriti në premierën e "The Ambulance" në Londër, teksa mezi njihen me flokë bionde.Aktorja...

Emily Ratajkowski shfaqet si bionde

0
Ajo është shndërruar në një bionde në fillim të kësaj jave. Dhe Emily Ratajkowski duket se po e merr jetën në anën më të mirë...

Emily, një bionde seksi në bikine

0
Emily Ratajkowski është paraqitur si një bionde bombë derisa ka debutuar me disa foto seksi pas lehtësimit të masave kundër koronavirusit Ajo ka festuar ditëlindjen...

Teuta Krasniqi ndryshon drastikisht, nga një bionde kthehet në brune të...

0
Aktorja e njohur Teuta Krasniqi është shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar për rolet e saj të shumta filmike dhe teatrale. Ajo është shumë aktive...

Kim Kardashian magjeps me dukjen e re, bëhet bionde

0
Kim Kardashian vazhdon të mbetet një prej personazheve të shoubizit më të komentuara ndonjëherë. Në pothuajse secilën paraqitje të saj, 39-vjeçarja shihet të kujdeset në...

Kendall Jenner duket mahnitëse si bionde me sy të kaltër

0
Kendall Jenner është njëra nga motrat më të suksesshme në familjen Kardashian-Jenner. Përpos bizneseve, ajo më shumë merret me botën e modelingut, teksa është një...

Mimoza Shkodra bëhet bionde, vjen me foto seksi

0
Këngëtarja Mimoza Shkodra ka vendosur të ndryshojë pamje dhe këtë herë i është bashkuar biondinave simpatike të showbizit.         View this post on Instagram                       A post shared...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS