25.5 C
Tirana
E diel, 28 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Ana

Etiketim: ana

Anët e errëta të partnerit tuaj sipas shenjës së tij

0
Personi që keni në krah mund t’u bëjë të ëndërroni, te kaloni momente te bukura dhe entuziaste, por ka edhe çaste kur nuk arrini...

Ana e errët e maceve dhe fenomeni i tyre paranormal

0
Është bërë një debat kohëve të fundit, sidomos në Britani, çështja e Maceve të Mëdha që quhen aliene (apo njihen me emrin fenomeni paranormal...

Kush e tradhtoi Ana Frankun? Identifikohet një i dyshuar pas 77...

0
Një hetim 6-vjeçar për tradhtinë e Ana Frankut ka identifikuar një të dyshuar kryesor në lidhje me misterin se si në vitin 1944 nazistët...

Stereotipet seksiste, hendeku i pagave dhe ngacmimi: ana e errët e...

0
Dhuna ndaj grave nuk shfaqet vetëm në episodet më eksplicite, si dhuna fizike dhe episodet dramatike të feminicidit, por është gjithashtu një fenomen që...
Kërcënimet me vdekje nga ana e fansave të Johnny Depp bëjnë që Amber Heard të jetë e rrethuar me …

Kërcënimet me vdekje nga ana e fansave të Johnny Depp bëjnë...

0
Në fillim të gjyqit Amber Heard dhe Johnny Depp, dy nga fansat e aktorit duhej të largoheshin nga Gjykata e Qarkut Fairfax për ngacmimin...

Ana dhe Edi nuk përmbahen në takimin e parë, kalojnë direkt...

0
Edi ka shfaqur hapur pëlqimin e tij për Anën. Fundi i takimit kishte më tepër afrimitet ndërsa nuk munguan puthjet e prekjet. Ana e provokoi...

Ana Kabashi pozon me maskë, por fokusi është te figura trupore

0
Derisa ndodhemi në periudhën e pandemisë mbajtja e maskave është bërë pjesë e imazhit tonë, në mënyrë që të shmangim infeksionin eventual me COVID-19. Shumë...

Ana Kabashi kombinon maskën me fustan, duket joshëse dhe elegante

0
Tashmë pothuajse të gjithë qytetarët po i respektojnë masat  ndaj parandalimit të Covid -19. E një nga to është edhe këngëtarja e njohur, Ana Kabashi...

Ana Cheri përsëri e zhveshur

0
Njihet për pozat e saj seksi. Një gjë të tillë, Ana Cheri e ka bërë përsëri. Në atë imazh, modelja amerikane kishte veshur vetëm një pjesën...

Ana e panjohur e Pëllumb Piperos, mjeku infeksionist rrëfen me emocion...

0
TIRANE Prej më shumëse katër muaj mjekun e njohur infeksionist Pëllumb Pipero e shohim në çdo ekran duke dhënë këshilla e duke përsëritur rregulla. Nuk...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS