Aktori turk Burak Deniz godet me veturë motoçiklistin dhe ik nga vendi i ngjarjes

0
32
blank
Gjigandi

var ad_container = document.getElementById(‘viimo_container’);
ad_container.id = “viimo_container” + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1);
if (!window.viimo_inpage_setup)
{ window.viimo_inpage_setup = []; }
window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: ‘560×69’ });

Turku ka bërë aksident trafiku.

Burak Deniz pati një aksident trafiku. Aktori i njohur goditi një vozitës të motoçikletës me xhipin e tij luksoz në rrugën Bebek-Arnavutköy natën e kaluar, shkruan CNN Turk.

Me goditjen e pësuar motoçiklisti u përplas me makinën që gjendej para tij. Pasi kuptoi se i aksidentuari nuk ka humbur jetën aktori u arratis nga vendi i ngjarjes por sa pa policinë.

Disa minuta më vonë Burak u ndalua nga policia në rrugën Kuruçesme, dhe është dërguar në stacionin e policisë ku dhe iu shqiptua gjoba me konfiskim të patentës për gjashtë muaj dhe një gjobë prej 1.228 lira turke. 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu