Afërdita tregon se a është tip i gruas xheloze

0
1
Gjigandi

Afërdita tregoi se a është xheloze për bashkëshortin.

Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl janë çift shumë i komentuar në shtypin rozë.

Së fundi, këngëtarja është përgjigjur me sinqeritet në pyetjet e ndjekësve, të cilët donin të dinin më shumë rreth saj si për jetën private, ashtu edhe rreth gjërave të tjera.

Një prej ndjekësve i shkruan “A je tip i gruas xheloze?”, ndërsa përgjigja e menjëhershme e Afërditës ishte “Burri im më thotë që nuk jam…”.

Për ndryshe, Afërdita Dreshaj kurorëzoi në vitin 2018 dashurinë me hokeistin çek, Jakub Kindl.
 

 

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu