Yll Limani ndan me fansat një pjesë të klipit të ri

0
37
Gjigandi

Yll Limani është në përfundimi të projektit të ri.

Fansat janë të ngazëllyer me postimin e fundit të Yll Limanit, duket se këngëtari pas disa javëve vonesë ka vendosur që më në fund të publikojë projektin e ri.

Këngëtari ka publikuar një video të shkurtër në Instagram ku ndarë disa sekuenca nga kënga e re, ndonëse ende nuk bën të ditur një datë të lansimit.

Lexo edhe:  Konformistë, apo rebelë? Pse disa njerëz pajtohen me regjimet, e të tjerë luftojnë t’i përmbysin?

Kujtojmë se kënga e fundit e publikuar nga Ylli është ‘Engjëj’ dhe ka arritur të arkëtoj mbi 6 milionë klikime në platformën e Youtubes.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Yll Limani (@ylllimani) on Jun 6, 2020 at 9:17am PDT

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu