Xhensila Myrtezaj: Ajkën nuk do ta lë pa motër

0
1
Gjigandi

Xhensila Myrtezaj ka treguar edhe sa fëmijë dëshiron t’i bëj me Besin.

Xhensila Myrtezaj ka disa vite tani që është në lidhje bashkëshortore me Bes Kallakun me të cilin kanë së bashku edhe një vajzë, Ajkën.

Këngëtarja së fundmi e ftuar në emisionin ‘Klanifornia’ ka treguar numrin e fëmijëve që dëshiron ta ketë me bashkëshortin e saj, dhe nuk e ka ndërmend ta lë Ajkën pa motër.

“Dy çuna, dy goca, Ajkën pa motër sdo e lë por as pa vëlla sdo e lë” ka thënë Xhensila gjatë intervistës së fundit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu