Ballina Etiketimet Ajkën

Etiketim: Ajkën

Xhensila shijon ditët e nxehta në plazh me vajzën Ajkën

0
Ajka i është bërë mikja më e mirë Xhensilës. Këngëtarja shqiptare, Xhensila Myrtezaj dhe bashkëshorti i saj Bes Kallaku, pasi e kurorëzuan dashurinë e tyre...

Dedikimi për Ajkën përlot Xhensila Myrtezajn ‘Në kurthin e Piter Pan’

0
Xhensila Myrtezaj nuk mund t’i mbajë lotët teksa flet për vajzën e saj, Ajkën. Këngëtarja e njohur dhe e dashur për publikun shqiptar ishte...

Besi tregon momentin epik me Ajkën buzë detit

0
Besi dhe Xhensila po qëndrojnë aktiv në rrjete sociale gjatë pushimeve në bregdet. Javën e kaluar Xhensila dhe Bes Kallaku udhëtuan drejt breg detit për...

Xhensila Myrtezaj: Ajkën nuk do ta lë pa motër

0
Xhensila Myrtezaj ka treguar edhe sa fëmijë dëshiron t’i bëj me Besin. Xhensila Myrtezaj ka disa vite tani që është në lidhje bashkëshortore me Bes...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24