Gjigandi
Ballina VIP Vjen ”Doja” nga Arilena dhe Flori

Vjen ”Doja” nga Arilena dhe Flori

0
10

Këngëtari dhe kantautori shqiptar, Flori Mumajesi, ka sjellë së fundi bashkëpunimin e pritur, projekti më i ri nga Arilena Ara.

”Doja”, është balada e cila erdhi bashkëpunim mes Florit dhe Arilenës, momente të këtij projekti të cilat në inserte të shkurtëra ishin ndarë ditë më parë për fansat e dyshes.

Siç bëhet e ditur në regjistrimin e lëshuar në Youtube, muzika është punuar nga Darko Dimitrov, ndërsa teksti nga Lindon Berisha.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu