fbpx
17 C
Tirana
Saturday, June 6, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Doja

Etiketim: doja

‘Nuk doja të jetoja’, Katy Perry flet për betejën me depresionin

0
Katy Perry është hapur në lidhje me betejën e saj me depresionin, duke pranuar se u bë aq e keq sa nuk mund ta...

Smalling nuk pendohet që u largua nga Unitedi: E doja këtë...

0
Chris Smalling ka thënë se ai nuk pendohet aspak që e ka lënë zonën e tij të rehatisë në Manchester United dhe ka shkuar...

Trajneri i Barcës: Do të doja të stërvitja Neymarin

0
Quique Setien ka deklaruar se do të dëshironte të stërviste sulmuesin e PSG, Neymar. Ylli brazilian është dëshirë e Barcelonës për verën e këtij viti,...

The Weeknd dhe Doja Cat sjellin remiksin e “In your eyes”

0
The Weeknd publikoi versionin e ri të këngës “In Your Eyes”. Në nëntor të vitit të kaluar këngëtari The Weeknd bashkoi forcat me Doja Cat...

Demi: Unë doja të ndërpritej fare…

0
Presidenti i Partizanit, Gazmend Demi, foli pas mbledhjes në FSHF në lidhje me vendimin e marrë që kampionati të rifillojë në datën 3 qershor,...

Tronditëse/ Futbollisti vret djalin 5-vjeçar: E mbyta me jastëk, sepse nuk...

0
var ad_container = document.getElementById('viimo_container'); ad_container.id = "viimo_container" + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1); if (!window.viimo_inpage_setup) { window.viimo_inpage_setup = ; } window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: '560x69' }); Zyrtarët mjekësore deklaruan...

Tmerri i Eriksen: Fjeta në klub, më ndali Policia, doja ndihmë...

0
Christian Eriksen paska përjetuar një makth të vërtetë gjatë periudhës së karantinës. Ai nuk ka patur kohë që të gjejë një shtëpi të përshtatshme...

Shokon ylli i Harry Potter: Doja që Boris Johnson të vdiste!

0
Miriam Margolyes i la pa fjalë ndjekësit e talk show-t “The Lest Leg” që tani transmetohet online me deklaratën e saj se kishte dashur...

Prapaskena e Arda Turan: Doja Bayernin, menaxheri me Barçen ma hodhën!

0
Mesfushori problematik, Arda Turan, ka folur në lidhje me me kalimin e tij te skuadra e Barcelonës. Ai ka deklaruar se nuk e dinte...

Rrëfimi i Webb: Unë gabova dhe thjesht doja që Cristiano të...

0
Ne rrallë dëgjojmë ndonjë gjyqtar të flasë për gabimet e tij. Por një gjë të tillë, ka vendosur ta bëjë gjyqtari i njohur, Howard Webb,...