Veshja e shkurtër ia zbulon ‘pa dashje’ të pasmet Demi Roses

0
19
blank
Gjigandi

Demi Rose nuk harron të provokojë me fotografi të reja.

Demi Rose është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat shfaqet tejet joshëse..

Së fundi, ajo ka publikuar një fotografi, në të cilën u shfaq e veshur me një bluzë të bardhë, e cila ia zbulonte pothuajse tërësisht të pasmet.

Në atë fotografi, ajo për pak minuta ka marrë komente dhe pëlqime të shumta nga ana e ndjekësve.

Edhe kësaj radhe ajo arriti të marrë vëmendjen e të gjithëve me këtë paraqitje.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu