32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Veshja

Etiketim: veshja

Marrëveshja për Butrintin/ Vasili: Mendësia e këtyre është ta shqyejmë ta...

0
Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili deklaroi gjatë fjalës në Kuvend se marrëveshja për Butrintin bëhet me qëllim që Parku Kombëtar të shqyhet nga qeveria.Vasili...

Nënshkruhet marrëveshja për themelimin e Qendrave të Karrierës në 8 komuna

0
Ministria e Arsimit dhe projekti Rritja e Punësimit për të Rinj nënshkruan sot marrëveshje mirëkuptimi me tetë komuna të Kosovës për të themeluar Qendra...

Thomas Strakosha në Premier League, gati marrëveshja me këtë klub

0
Me një postim në Twitter, eksperti i njohur i tregut të transferimeve në futboll, Gianluca Di Marzio, sapo ka zbuluar të ardhmen e Thomas...

“Marrëveshja e turpshme”, Presidenti Meta: 17 maji, dita më e errët...

0
17 maji, dita me e erret e pluralizmit politik. Marrëveshja e turpshme dhe tinëzare, në errësirë, tashmë është ekspozuar para dritës së diellit. Pjesë...

Rizvanolli: Marrëveshja me MCC-në, do të ndihmojë për pavarësinë energjitike të...

0
Qeveria e Kosovës dhe Korporata Amerikane Sfidat e Mijëvjeçarit kanë finalizuar në Uashington një marrëveshje "kompakt" me vlerë prej 236.7 milionë dollarësh, që Prishtina...

Arrihet marrëveshja, Elon Musk blen Twitter-in, me vlerë rreth 44 miliardë...

0
Twitter ka rënë dakord t'i shesë veten Elon Musk, me një marrëveshje që kap vlerën e 44 miliardë dollarëve.Time e cilëson arritjen e marrëveshjes,...
Adriana Matoshi reagon për dukjen në Kuvendin e Kosovës: Veshja nuk më bën as deputete të keqe, a…

Adriana Matoshi reagon për dukjen në Kuvendin e Kosovës: Veshja nuk...

0
Deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi, ditën e sotme (e martë) mori vëmendje të madhe me paraqitjen e saj në seancën e...
Veshja ‘Catwoman’ e Trixës në videoklipin e ri kushton mbi një mijë euro

Veshja ‘Catwoman’ e Trixës në videoklipin e ri kushton mbi një...

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj, të martën (12 prill) solli këngën e re "Ma shumë se ti".Ajo erdhi në bashkëpunim me DJ Geek,...

Scholz: Nesër nënshkruhet në Tiranë marrëveshja për njohjen reciproke të lejeve...

0
Kancelari Federal i Gjermanisë, Olaf Scholz deklaroi sot se, nesër do të nënshkruhet në Tiranë një marrëveshje për njohjen reciproke të lejeve të drejtimit.Në...

Nënshkruhet marrëveshja financiare për projektin e stacionit të autobusëve në Podujevë

0
Kryetari Shpejtim Bulliqi dhe ministri i Zhvillimit Rajonal (MZHR) Fikrim Damka nënshkruan sot marrëveshje bashkëpunimi për financimin e projektit "Ndërtimi i Stacionit të Autobusëve"...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS