Vazhdojnë lëkundjet e tokës, deri tani 50 të plagosur nga termeti – Lajmi i Fundit – Lajme

0
Gjigandi

Termeti i forte qe ra diten e sotme ne zonen e Durresit duke sjelle pasoja te renda deri ne Tirane ka plagosur se paku 50 persona.
Deri tani mesohet se ne urgjencen e spitalit te Traumes ne Tirane jane paraqitur 50 persona per ndihme mjekesore.

Shumica prej tyre jane shtetas te demtuar nga sendet e forta apo objektet e shembura nga tronditjet e termetit.
Raportimet e fundit tregojne se lekundjet e termetit vazhdojne ne Tirane dhe ne Durres.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu