Termeti i fortë që goditi Shqipërinë shemb shkëmbin e Kavajës – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Tërmeti i fuqishëm ka shkundur Shqiperine diten e sotme. Sipas raportimeve epiqendra ishte në Durrës dhe mësohet se tërmeti ishte 5.8 ballë.
Per shkak se lekundjet ne kete rajon kane qene te forta e te konsiderueshme këto janë disa pamje nga Shkëmbi i Kavajës.

Nje pjese e formacionit natyror duket se eshte shembur si pasoje e lekundjeve te forta ne vend.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu