32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Deri

Etiketim: deri

Investime deri në 300 milionë dollarë në Shqipëri/ Ja çfarë u...

0
Kryeministri Edi Rama është takuar ditën e djeshme në Greqi me Princin e Kurorës së Arabisë Saudite Mohammed bin Salman bin Abdulaziz. Lajmi është bërë...

Temperaturat deri në 30°C, çfarë ka rezervuar moti për sot

0
Kthjellimet do të dominojnë motin në territorin shqiptar deri në mesditë kur priten kalime vranësirash të lehta nëpër të gjithë vendin, më të dukshme...
Nga ceremonia luksoze e deri tek të ftuarit: Gjithçka që duhet të dini për dasmën e Britney Spear…

Nga ceremonia luksoze e deri tek të ftuarit: Gjithçka që duhet...

0
Dita e madhe e Britney Spears dhe Sam Asghari më në fund ka arritur.TMZ paraprakisht raportoi se çifti do të martohen të enjten (9...

Këto janë vendet që do të mbesin pa rrymë deri në...

0
KEDS ka njoftuar se do të ketë punime në rrjet nesër dhe kështu do të ketë edhe reduktime.Prishtinë1.Nga NS 35/10 kV Parku i Biznesit...

Gazetari Koka tregon rastet se si vajzat e televizionit paguhen deri...

0
Disa nga bukuroshet e ekraneve shqiptare, ato që shihni çdo ditë në emisione, kanë lidhje me botën e krimit. Madje mjaft prej tyre kanë...

Inzaghi-Inter, bashkë deri më 2024. Gjithçka është kryer, mungon vetëm firma

0
Ka filluar numërimi mbrapsht i rinovimit. Edhe disa ditë, ndoshta do të duhet të presim fillimin e javës së ardhshme, kur Zhang të kthehet...

Vrasja e prostitutës shqiptare në Itali/ Bashkëshorti shqiptar në lot: E...

0
Vrasja e një gruaje shqiptare, rezidente në Itali prej vitesh në Itali ka marrë hapësire të konsiderueshme në mediat fqinje. Më së shumti për...

Baçi: Rama i shkoi spektaklit deri në fund, qëllimi ishte të...

0
Publicisti Agim Baçi, ka komentuar zgjedhjen e Bajram Begajt si president i Republikës së Shqipërisë, duke thënë se kryeministri Edi Rama, i shkoi spektaklit...

Temperatura deri në 37 gradë, njihuni me parashikimin e motit për...

0
Vendi ynë do të jenë në dominimin e masave ajrore të qëndrueshme dhe shumë të nxehta, të cilat do të sjellin temperatura shumë të...

Rrëfimi i Elhami Shabanit, nga puna si elektricist e deri te...

0
Medalja e bronztë evropiane e fituar në Kampionatin Evropian të Karatesë që u mbajt së fundi në Turqi, ishte arritja më e madhe e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS