Tragjedi në një familje, burri vrau gruan dhe fëmijët pastaj veten

0
85
Gjigandi

Një burrë qëlloi për vdekje gruan dhe tre fëmijët e tyre, më pas qëlloi veten, në Kaliforni. Departamenti i Policisë San Diego tha se të shtënat ndodhën të shtunën në mëngjes, sipas Fox 5.

Lexo edhe:  Kessie: Ajo që bëmë në Torino s’mjafton. Jam i lumtur për Gattuso-n

Autoritetet thanë që……

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu