21.5 C
Tirana
E premte, 1 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Pastaj

Etiketim: pastaj

Detaje/ Zjarri në Astir, fillimisht u dëgjua një shpërthim pastaj u...

0
Detaje të tjera kanë dalë në lidhje me zjarrin që përfshiu garazhdin e një pallati në Astir. Burime për median bëjnë me dije se është...

Në fillim shqiptarja, pastaj transeksuali/ Ja kush është autori i dy...

0
Është zbardhur identiteti i autorit të vrasjes së dyfishtë në Itali, ku vdiq një prostitutë shqiptare dhe një transeksual.La Repubblica ka bërë publik emrin...

Momenti i pabesueshëm kur ariu i zi u afrohet shëtitësve në...

0
Një grup i guximshëm ekskursionistësh arritën të ruajnë qetësinë e tyre e madje dhe të bënin foto kur një ari i zi kurioz iu...

“Nëse do isha Basha”/ Rama: I interesuar për dialog, s’bëhet me...

0
Kryeministri Edi Rama ia la derën e hapur për dialog kreut të PD, Lulzim Basha kur tha se po të ishte ai do kishte...

Komandanti serb pyet policët: A e njihni ju Hajrullahun? Me një...

0
Në vitet e 90-ta ka pasur zhvillime dramatike në Kosovë.  Serbia pushtuese ushtronte dhunë të paparë ndaj popullit shqiptar, dëboi punëtorët nga puna, studentët nga...

​Çmendi burrat, pastaj u pushua nga puna

0
Modeli Barbara Luna Sipos nga Budapesti është e fiksuar me pamjen e një Barbie, kështu që ajo filloi transformimin e saj në një kukull...

Kur Fadil Muriqi e kishte kapur keq për fytin serbin nacionalist,...

0
Në vitet e 80-ta ka pasur raste të pazakonta, por edhe incidente që po dalin në sipërfaqe tani.   Ish futbollisti Selatin Krasniqi ka treguar...

Historia tragjike, njëri nga boksierët më të mirë që vrau gruan...

0
Edwin Valero, u lind në Bolero Alto, fshat i vogël në Merida, Venzuela me 3 dhjetor 1983. Valero u rrit në kushte të vështira, ku...

Deputeti i opozitës: Të dënohen baronët e politikës, pastaj të krimit

0
Deputeti Erion Piciri, i dalë nga listat e PD-së kërkoi nga foltorja e Kuvendit tha se drejtësia shqiptare duhet të marr shembull nga ajo...

U ndatë, po pastaj? Katër këshilla për t’u ringritur në këmbë...

0
Si të mblidhni veten kur një histori merr fund? Nga t’ja nisni për t’u ringritur në këmbë dhe për të filluar një jetë të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS