fbpx
10 C
Tirana
Saturday, April 4, 2020
Ballina Etiketimet Veten

Etiketim: veten

Dua Lipa e quan engjëll veten

0
Dua Lipa nuk i ka kursyer lëvdatat për vete. Dua Lipa është shumë aktive në rrjete sociale, ku publikon imazhe të ndryshme nga përditshmëria. Këngëtarja shqiptare...

Liam nuk e ka marrë ende veten nga ndarja me Miley-n...

0
Liam Hemsworth dhe Miley Cyrus i dhanë fund lidhjes së tyre 10-vjeçare në gusht të këtij viti, pak muaj pasi ishin kurorëzuar me martesë....

Jam beqare sepse e dua shumë veten time, për të qenë...

0
Ne jetojmë në një shoqëri ku të qenit beqar shoqërohet me vetminë dhe trishtimin, por sa njerëz janë çift dhe megjithatë ndjehen tmerrësisht të...

“Tre vite duke gënjyer veten çdo ditë”, humbi të vëllain në...

0
Në një postim të bërë në Instagram, motra e Ergi Dini, këngëtarja Barbana Dini, e ka kujtuar me mall dhe dhimbje humbjen e të...

Gjira uron veten për ditëlindjen e 30-të

0
Sot (e martë), është një ditë mjaft e rëndësishme për reperen e njohur shqiptare, Gjira Kajtazi. Kjo ngase ajo feston ditëlindjen e 30-të dhe me...

Burri ekzekuton gruan dhe të dashurin e saj, më pas vret...

0
Një ngjarje e rëndë ka tronditur opinionin publik në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ngjarja ka ndodhur në një parking në Walmart, në Oklahoma ku një...

Shtatzëna 13-vjeçare në Tajlandë kërcen nga çatia dhe vret veten –...

0
Një vajzë shtatzënë 13-vjeçare dyshohet se ka vrarë veten pasi ajo u mbajt rob dhe u dhunua nga një bandë prej gjashtë burrave. E reja,...

Tragjedi në një familje, burri vrau gruan dhe fëmijët pastaj veten

0
Një burrë qëlloi për vdekje gruan dhe tre fëmijët e tyre, më pas qëlloi veten, në Kaliforni. Departamenti i Policisë San Diego tha se...

5 këshilla si të rimarrim veten pas një dështimi

0
Keni dështuar në një projekt? Gjërat nuk kanë shkuar siç duhet në punë apo familje dhe këtë gjë e konsideroni një zhgënjim apo dështim...

Thënie nga Goethe që do t’jua ndryshojnë mënyrën si e shihni...

0
Johann Wolfgang von Goethe (1749 – 1832) ka qenë poet gjerman, dramaturg, novelist dhe shkencëtar. Ai konsiderohet një prej figurave më të mëdha letrare...