Tayna lazdrohet pak, zgjatet në fotografi dhe tregon zogun

0
78
blank
Gjigandi

Ajo ishte kryetema e kësaj fundjave për shkak se ylli i Real Madridit, Viniciues Junior e shpërndau këngën e saj të fundit “Sicko”

E pas kësaj Tayna ka vazhduar që të jetë tepër aktive me foto provokative.

“Pak zgjatje” , ka……

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu