8.5 C
Tirana
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Zgjatet

Etiketim: zgjatet

Klopp-Liverpool, ‘martesa’ e suksesshme zgjatet deri në vitin 2026

0
Jurgen Klopp ka rinovuar kontratën me Liverpool-in. Këtë e ka bërë të ditur klubi anglez në rrjetet sociale dhe me një deklaratë në faqen...

Zgjatet afati për pagesën e këstit të parë të tatimit në...

0
Xhevdet Qeriqi kryetar i shoqatës së veteranëve të UÇK-së, ka thënë për verifikimin e listave të veteranëve kanë diskutuar me kryeministrin Albin Kurti.Ai tha...

Zgjatet afati i linjës së likuiditetit në euro deri më 15...

0
Banka e Shqipërisë në dakordësi me Bankën Qendrore Evropiane ka zgjatur afatin e linjës së likuiditetit në euro, deri më 15 janar 2023.Bazuar në...

Zgjatet vlefshmëria e vizave amerikane për shqiptarët nga 3 në 10...

0
Duke filluar nga data 1 prill, vlefshmëria e vizave të biznesit dhe turistike për qytetarët shqiptar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës do të...

Gjermania, Ballkani/ Zgjatet leja për punëtorët emigrantë?

0
Leja speciale për punëtorët emigrantë nga vendet e Ballkanit Perëndimor pritet të zgjatet. Sipas një projektligji të Ministrisë Federale të Punës e ashtuquajtura...

Zgjatet sezoni turistik deri më 15 nëntor, hapja e plazheve nën...

0
Sezoni turistik veror do të zgjatet deri më 15 nëntor si një mënyrë që bizneset të kenë mundësi të rekuperojnë të ardhurat që humbën...

Zgjatet sezoni turistik deri më 15 nëntor, hapja e plazheve nën...

0
Sezoni turistik veror do të zgjatet deri më 15 nëntor si një mënyrë që bizneset të kenë mundësi të rekuperojnë të ardhurat që humbën...

Përfitimet shëndetësore që i ka nëna dhe bebja kur zgjatet periudha...

0
Çdo nënë vendos për veten dhe beben e saj se sa duhet të zgjatë gjidhënia dhe se kur duhet ta ndal këtë proces. Organizata Botërore...

Tayna lazdrohet pak, zgjatet në fotografi dhe tregon zogun

0
Ajo ishte kryetema e kësaj fundjave për shkak se ylli i Real Madridit, Viniciues Junior e shpërndau këngën e saj të fundit “Sicko” E pas...

Vazhdojnë trazirat në Kili, zgjatet gjendja emergjente

0
Protestat e dhunshme kanë vazhduar edhe gjatë mbrëmjes së kaluar në Kili, pavarësisht vendimit të presidentit për ta anuluar rritjen e çmimit të transportit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS