Taylor dhe Shawn publikojnë remiksin e këngës së tyre

0
41
Gjigandi

Taylor Swift dhe Shawn Mendes e kanë publikuar remiksin befasues të këngës së saj “Lover”.

“Më në fund ndodhi: E BËMË BASHKËPUNIMIN. E falënderoj @shawnmendes – Jam aq e emocionuar që remixi i kësaj këngë doli”, shkroi Taylor në postimin e saj të Instagramit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu