Stërmbesa e Skënderbeut zbulon tatuazhin në zonën intime

0
1
Gjigandi

Është njëra nga femrat më të komentuara kjo pasi u bë e ditur lidhja e gjakut me heroin kombëtar Gjergj Kastrioti.

Sophie Kastriota, stërmeesa e Skënderbeut është mjaft aktive në rrjetet sociale. Gjithashtu ajo ka treguar dhe pasionin për muzikën.

Por le të kthehemi sërish tek postimet e saj. Së fundmi Sophie ka postuar një foto me bikini ku nxjerr në pah linjat e saj sensuale.

Gjithashtu nga foto ka dalë në dritë dhe një tatuazh shumë pranë zonës së saj intime. Postimi ka ngjallur menjëherë reagimin e fansave.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu