14.5 C
Tirana
E shtunë, 27 Maj, 2023
Ballina Etiketimet Zonën

Etiketim: zonën

Zjarr në Zvërnec, flakët ‘përpijnë’ zonën

0
Një vatër zjarri është raportuar më Zvërnes. Burime për median bëjnë me dije se flakët janë të përmasave të mëdha, ku për pasojë janë djegur...

VIDEO/ Përfshihet nga flakët autobusi në Durrës, tymi mbulon zonën

0
https://www.facebook.com/abc24albaniatirane/videos/2220611831429951   Një autobus është përfshirë nga flakët ditën e sotme në qytetin e Durrësit, ku është shkrumbuari i gjithë nga zjarri, teksa tymi ka mbuluar...

Zjarr në Berat/ Flakët ‘përpijnë’ zonën, rrezikohen banesat e shtylla të...

0
Një vatër e re zjarri është regjistruar në periferi të bashkisë së Beratit. Burime median bëjnë me dije se flakët janë të përmasave të mëdha,...

“Moti në zonën e Detit Jon do përkeqësohet”/ Paralajmërim nga Drejtoria...

0
Si rezultat i krijimit të një cikloni, me erëra të fuqishme dhe reshje shiu, nga mbrëmja e datës 16 shtator deri më 19 shtator...

U Zhduk Ne Zonen 51 | Gjera Te Frikshme Te Gjetura...

0
U Zhduk Ne Zonen 51 | Gjera Te Frikshme Te Gjetura Ne Mina dhe Shpella

Kanabis në zonën e pyllëzuar në Mallakastër, arrestohen tre vëllezër. Bie...

0
Evidentohen dhe goditen 2 raste të tjera të kultivimit të bimëve narkotike. Policia e Fierit ka vënë në pranga tre vëllezërit nga Mallakastra që...

MTI synon ta rikthejë vendimin për zonën e Malishevës

0
Ministria e Tregtisë dhe Industrisë synon ta ri-kthej vendimin e shfuqizuar nga Qeveria Kurti për zonën ekonomike në Malishevë, derisa ka në plan që...

Këto janë katër ushqimet që ju shkaktojnë fryrje në zonën rreth...

0
Yndyra aktive e barkut ruhet rreth mëlçisë, pankreasit dhe zorrëve Ndryshe nga yndyra nën lëkurë (yndyra e rregullt që gjendet nën lëkurën tonë), ajo luan...

Pas dyfishimit të prurjeve në rrjet, Bashkia e Tiranës ndërhyn për...

0
Merr zgjidhje furnizimi me ujë të pijshëm për banorët në rrugën "Spahiu", në zonën e Shkozës. Pas kërkesave të banorëve ka ndërhyrë ndërmarrja e...

Berat/ Ndërtoi në zonën muzeale të kalasë arrestohet 39 vjeçari.

0
BERAT – Një 39-vjeçar është arrestuar, për shkak se ndërtoi në zonën muzeale të kalasë së Beratit. I arrestuari është B.K., 39 banues në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS