“Moti në zonën e Detit Jon do përkeqësohet”/ Paralajmërim nga Drejtoria e Përgjithshme Detare në Durrës

0
9
Gjigandi

Si rezultat i krijimit të një cikloni, me erëra të fuqishme dhe reshje shiu, nga mbrëmja e datës 16 shtator deri më 19 shtator 2020 moti në zonën e Detit Jon në veri do të përkeqësohet.

Moti i përkeqësuar në jug të……

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu