17 C
Tirana
E diel, 15 Nëntor, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Fjalë kyçe

Etiketim: Fjalë kyçe

Situatë kritike edhe në Shqipëri: 597 raste të reja dhe 11...

0
Edhe Shqipëria është duke u përballur me numrin e lartë të të infektuarve dhe viktimave nga koronavirusi. Ministria e Shëndetësisë së Shqipërisë ka publikuar të...

‘Tradhëtia e ka një emër!’/ Këlliçi-Veliajt: Quhet Edi Rama

0
Kryetari i FRPD-së Belind Këlliçi, i ka vendosur emër tradhëtisë dhe ajo quhet Edi Rama. Këlliçi i ka kthyer përgjigje koordinatorit politik të PS-së për Tiranën,...

‘Shqipëria, e fundit në çdo fushë’/ Basha: Shëndetësia në kolaps, ekonomia...

0
Kryetari i PD, Lulzim Basha, përmes një postimi në Twitter, shprehet se ekonomia e vendit është në krizë, ndërsa shëndetësia në kolaps. Sipas Bashës, edhe...

Ministrja Manastirliu tregon se pse Shqipëria ka rritje të rasteve me...

0
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka sqaruar arsyen se përse ka pasur rritje numri i infeksioneve nga COVID-19 në Shqipëri. Manastirliu ka thënë se është...

Çfarë po e pengon bashkimin familjar të emigrantëve shqiptarë në Gjermani?

0
Për shkak të mosdhënies së provimit të gjuhës gjermane, shumë vetë nuk kryejnë dot bashkimin familjar në Gjermani. Mes tyre renditen edhe persona nga...

“Porosi për 300 mijë teste të shpejta”- Manastirliu: Gati spitali Covid...

0
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, përmes një komunikimi me publikun ka bërë një përmbledhje të situatës së Covid19, duke u ndalur...

Balla në Elbasan: E turpshme që Ilir Meta si President kërkon...

0
Kreu i Grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla tha se do të punohet fort që në Qarkun e Elbasanit, PS të marrin mandatin...

Presidenti Meta reagon pas ndalimit të Kastriot Islamit nga policia: Hakmarrje...

0
Presidenti i Republikës, Ilir Meta shpreh solidaritet të plotë me ish-deputetin Kastriot Islami, duke e konsideruar një akt të turpshëm dhe provokativ. Meta thotë se...

Tritan Kalo për të infektuarit me covid: Po përdoren skema trajtimi...

0
Mjeku infeksionit Tritan Kalo thotë se skaneri për koronavirusin është hapi i fundit që duhet të ndërmerret. Gjatë një bashkëbisedimi në Ministrinë e Shëndetësisë, Kalo...

Presidenti Meta çoi në SPAK ligjin për “Metrologjinë”/ Konfidustria: Nëse nuk...

0
Pas kthimit në Kuvend nga ana e Presidentit të Republikës të Ligjit për Meterologjinë që i hap rrugë koncensionarit të zhvillojë kontrolle pa tavan...

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS