4.5 C
Tirana
E hënë, 6 Shkurt, 2023
Ballina Etiketimet Moti

Etiketim: Moti

Bëhuni gati për dimër/ Temperatura deri në -11, IGJEUM sqaron parashikimin...

0
Fundjava dhe java e ardhshme do të shoqërohet me ulje të mëtejshme të temperaturave duke rënë në minus jo vetëm në zonat malore por...

Parashikimi i motit për sot, 25 janar 2023

0
Ditën e sotme vendi ynë do të vijojë të ndikohet nga masa ajrore të paqëndrueshme dhe të lagështa me origjinë jugperëndimore. Moti parashikohet me vranësira...

Parashikimi i motit për ditën e sotme, 24 janar 2023

0
Ditën e sotme moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira deri të dendura kryesisht në zonat malore. Reshje lokale bore me intensitet të ulët pritet...

Parashikimi i motit për ditën e sotme, 23 janar 2023

0
Ditën e sotme vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike të paqëndrueshme. Moti parashikohet kryesisht i vranët dhe reshje shiu. Sipas Shërbimti...

Reshjet do të jenë prezente në të gjithë vendin, parashikimi i...

0
Territori shqiptar do të mbetet nën ndikimin e presionit të ulët atmosferik duke bërë që vranësirat dhe reshjet të jenë prezente në të gjithë...

Moti i keq në Lezhë dhe Shkodër, kreu i Emergjencave: Përroi...

0
Kreu i Emergjencave Civile, Haki Çako ka dhënë detaje lidhur me situatën e përmbytjeve në Lezhë dhe Shkodër. Çako tha se problematike paraqitet situata...

Përkeqësohet moti, Peleshi: Priten reshje të dendura shiu, tregoni kujdes!

0
Ministri i Mbrojtjes, Niko Peleshi ka bërë sot një bilanc të situatës në terren, ku janë krijuar disa problematika për shkak të motit të...

Moti i keq, Ministria e Mbrojtjes: Piku i prurjeve arrihet në...

0
Ministria e Mbrojtjes ka bërë përditësimin e situatës së shkaktuar nga reshjet e dendura të shiut në vend. Ministria njofton se pavarësisht reshjeve të...

Moti i keq/ Stuhi detare në Durrës, shtyhen lundrimet e trageteve

0
Në Durrës vazhdon moti i keq. Pasditen e djeshme, siç ishte parashikuar nga meteorologët moti u përkeqësua. Tragetet anuluan të gjitha lundrimet të cilët ishin...

Stuhi dhe rrufe, përkeqësohet moti ditën e mërkurë

0
Ditën e mërkurë moti parashikohet me vranësira të dendura në veri dhe në pjesën tjetër me vranësira e kthjellime. Reshje shiu në veriperëndim gjatë ditës...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS