32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Drejtoria

Etiketim: Drejtoria

Drejtoria e Transporteve prezanton lejen e re të qarkullimit rrugor

0
Nëpërmjet një njoftimi të publikuar në faqen zyrtare, DPSHTRR ka bërë me dije risinë mbi 'lejen e re të qarkullimit të mjeteve rrugore' e...

Gripi i pulave/ Drejtoria e Buqësisë së Shkodrës mban të fshehtë...

0
Gripi i pulave ka mbërritur edhe në  qarkun e Shkodrës.Rasti i parë është zbuluar rreth 1 jave më parë në njësinë administrative të Dajçit,...

Protesta për rritjen e çmimeve/ Drejtoria e Policisë së Tiranës: Vetëm...

0
Zv. drejtori i DVP Tiranë, Luigj Vathi në një deklaratë për mediat tha se policia ka liruar rrugën dhe nuk i ka shpërndarë protestuesit.Ai...

Drejtoria e arsimit në Malishevë ndëshkon me heqje të meditjeve drejtorët...

0
Drejtoresha e Drejtorisë për Arsim dhe Edukim në Komunën e Malishevës, Arbëreshë Krasniqi, ka bërë të ditur, se në kuadër të zhvillimit të detyrave...

Cikloni në detin Jon/ Drejtoria Detare bën njoftimin e rëndësishëm

0
Drejtoria e Përgjithshme Detare ka dhënë një njoftim të rëndësishëm në lidhje me ciklonin që po afrohet në detin Jon. Sipas njoftimit zyrtar, ditën e...

“Moti në zonën e Detit Jon do përkeqësohet”/ Paralajmërim nga Drejtoria...

0
Si rezultat i krijimit të një cikloni, me erëra të fuqishme dhe reshje shiu, nga mbrëmja e datës 16 shtator deri më 19 shtator...

Vidhen 7 milionë lekë tek drejtoria e Patentave, reagon institucioni i...

0
Në orët e para të mëngjesit të sotëm kasaforta e Drejtorisë së Përgjithshme të Transportit Rrugor në Tiranë është vjedhur nga persona të paidentifikuar. Dyshohet...

Të maskuar dhe të armatosur, 2 persona vjedhin kasafortën me 500...

0
Dy persona të dyshuar të armatosur kanë hyrë gjatë natës brenda Drejtorisë Rajonale të Transporteve në Kashar, duke marrë njërën prej kasafortave me shumën...

Panik te drejtoria e policisë Elbasan, punonjësi i sallës operative i...

0
Panik te drejtoria e policisë Elbasan, pasi rezulton i infektuar me Covid-19 një punonjës. Burime për Ora News bëjnë me dije bëhet fjalë për një...

A u hap kufiri me Italinë? Drejtoria e Përgjithshme Detare reagon...

0
Drejtoria e Përgjithshme Detare dhe Autoriteti Portual Durrës ka reaguar në lidhje me një lajm që sipas tyre është komunikuar nga Kompania e trageteve...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS