Ballina Etiketimet Intime

Etiketim: intime

Shantazhonte 46-vjeçaren me video intime, arrestohet i riu në Librazhd (Emri)

0
Një 36-vjeçar nga Librazhdi, është vënë në prangat e policisë, pasi shantazhonte një 46-vjeçare nga Fieri. Uniformat blu raportojnë se Besim Kurti, i kërkonte 46-vjeçares...

Pranga 27-vjeçarit në Mallakastër/ Shantazhoi dy adoleshente me foto dhe video...

0
Policia e Mallakastrës ka arrestuar një 27-vjeçari pasi kërcënoi dhe shantazhoi dy vajza adoleshente se do t’iu publikonte foto dhe video personale nëse nuk...

Ekzekutoi dy motrat më të cilat kishte lidhje intime, prokuroria kërkon...

0
Prokuroria ka kërkuar dënimin me burgim të përjetshëm për Përparim Ademin. Autori i cili tronditi kryeqytetin më 31 dhjetor të vitit 2020 duke vrarë...
Fansat e Dua Lipës të tronditur – pas momenteve intime me Aron Piper, ky i fundit shihet duke shk…

Fansat e Dua Lipës të tronditur – pas momenteve intime me...

0
Dua Lipa ka tronditur fansat teksa e gjeti veten të përfshirë në një 'trekëndësh dashurie' me yllin e Netflix, Aron Piper dhe këngëtaren angleze,...
Bebe Rexha publikon video provokuese nga çastet intime me të dashurin gjatë pushimeve

Bebe Rexha publikon video provokuese nga çastet intime me të dashurin...

0
Artistja shqiptare me renome botërore, Bebe Rexha, këtë vit ka qenë shumë pak aktive në muzikë.Në pothuajse gjysmën e parë të vitit, ajo nuk...

Tentoi ta prekte të miturën në vende intime, arrestohet 42-vjeçari në...

0
Një 42-vjeçar është arrestuar në Shkodrër, pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht një 16-vjeçare. Ngjarja ka ndodhur një muaj më parë në rrugën “Muhamet...
Jamie Fox kapet në momente intime me një grua misterioze në një jaht në Kanë

Jamie Fox kapet në momente intime me një grua misterioze në...

0
Jamie Foxx duket se po shijon më shumë sesa thjesht filma në Kanë.Aktori, 54 vjeç, u pa në momente intime me një bionde misterioze...
Arbenita Ismajli ndan momente intime me Feron, teksa merr vëmendje me paraqitjen elegante

Arbenita Ismajli ndan momente intime me Feron, teksa merr vëmendje me...

0
Reperi i njohur nga Gjilani, Feronit Shabani - Fero, ka kurorëzuar dashurinë me martesë prej më shumë se një vit me modelen Arbenita Ismajli.Çifti,...
Katie Price fotografohet duke shijuar çaste intime me të fejuarin gjatë pushimeve në Tajlandë

Katie Price fotografohet duke shijuar çaste intime me të fejuarin gjatë...

0
Modelja Katie Price tregoi gjinjtë e saj të mëdhenj e veshur me bikini të vogla, teksa freskohej pranë pishinës me të fejuarin Carl Woods.Ylli...
Casey Affleck fotografohet duke shijuar çaste intime në plazh me të dashurën 23 vite më të re në …

Casey Affleck fotografohet duke shijuar çaste intime në plazh me të...

0
Casey Affleck shijoi një pushim ultra romantik në Tulum me të dashurën e tij Caylee Cowan.Çifti u panë në plazh të mërkurën, teksa ata...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24