“Simpatia e shkollës” publikohet nga Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi

0
96
Gjigandi

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi i këndojnë simpatisë së shkollës në këngën e re.

Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë bashkuar forcat për projektin e ri muzikort.

Dyshja sapo kanë publikuar këngën me titull “Simpatia e shkollës”, të cilën e sjellin me plot ritëm.

Lexo edhe:  Mamaja i kërkon që të martohet, ja si përgjigjet Shpat Kasapi

Për tekstin e kësaj kënge është kujdesur Kreshnik Avdiu, orkestirmin Ardian Kastrati, ndërsa producent është Shpetim Desku.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re nga Leonora Jakupi dhe Sabri Fejzullahu.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu